Město Červený Kostelec zřídilo nový informační kanál pro občany města

Ve městě Červený Kostelec vytváříme občanskou infrastrukturu, která se skládá z dobrovolných kontaktních údajů na občany, kteří v Červeném Kostelci bydlí, pracují, podnikají nebo zde studují jejich děti.

Vážení spoluobčané

Ve městě Červený Kostelec vytváříme občanskou infrastrukturu, která se skládá z dobrovolných kontaktních údajů na občany, kteří v Červeném Kostelci bydlí, pracují, podnikají nebo zde studují jejich děti. Vše je samozřejmě v souladu s GDPR obecným nařízením o ochraně osobních údajů.

Díky této infrastruktuře jsme schopni zvýšit úroveň bezpečí, zapojit více občanů do kulturního a sportovního dění, umožnit efektivnější a modernější komunikaci mezi občanem a úřadem, zvýšit čistotu veřejných prostranství, rychleji a efektivněji řešit vznikající nejen technické problémy ve veřejných prostorách a celkově více občany zapojit do dění ve městě
Červený Kostelec.

Chcete dostávat upozornění na blížící se nebezpečí, blokové čištění, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na akce pro rodiny, kulturní a sportovní akce přímo do Vašeho mobilu či mailu?

Pojďte nám pomoci poukázat na nepořádek, černé skládky, poškozený veřejný majetek a další věci, které můžeme společně zlepšit a zajistit nápravu. Stačí daný podnět vyfotit přes aplikaci Zlepšeme Česko (Android, iOS), poslat nám a my už se danou věcí budeme zabývat.

To a mnohem více získáte jednoduchou registrací ZDARMA:

-          Přes mobilní aplikaci Zlepšeme Česko

-          Přes webovou stránku www.cervenykostelec.mobilnirozhlas.cz

-          Vyplněním přiloženého registračního letáku a předání na Úřadu městě Červený Kostelec

POJĎTE S NÁMI DÁL ZLEPŠOVAT MĚSTO ČERVENÝ KOSTELEC.

Děkuji vám. V úctě Ing. Rostislav Petrák, starosta

Doplňující informace

Upřednostňujeme elektronickou registraci. Komu by se to nedařilo, může použít registrační leták přiložený v příloze.

Po vytištění a vyplnění jej odevzdejte v podatelně MěÚ Červený Kostelec.

Redakce červenokosteleckého zpravodaje

Soubory ke stažení: